Asia i Ula

 

Kochani! W imieniu Fundacji Fabryka Pomocy oraz Doroty, Uli i Asi Łodziak chcielibyśmy serdecznie podziękować za ogromne zaangażowanie,  które włożyliście  w pomoc przy wyremontowaniu  mieszkania, które teraz stanowi bezpieczną oazę dla naszych „Słodziaków” .

Dla tych, do których dobra nowina jeszcze nie dotarła – dziewczyny dostały w końcu oficjalny przydział  mieszkania przy ulicy Różanej!
To piękne, wyremontowane mieszkanie, dostosowane do życia osób niepełnosprawnych jest dzięki Wam! A było Was przeszło 600 osób! Nigdy nie osiągnęlibyśmy tego celu, gdyby nie Wasza obecność. Trudno podziękować każdemu z osobna, ale życzymy Wam wszystkim by dobroć, zdrowie, miłość zawsze gościły w  Waszych sercach oraz niech to dobro, które wysyłacie wraca ze zdwojoną mocą!

A teraz trochę cyferek, które kryją się za Waszą pomocą 🙂
Uzbieraliśmy łącznie 98627,47 zł, koszty adaptacji, remontu, wyposażenia to kwota 77822,87zł.
Pozostała kwota 20804,60 zł daje rodzinie mały komfort, ponieważ będzie stanowiła zabezpieczenie wydatków związanych z utrzymaniem, leczenia Uli i Asi.

Jeszcze raz dziękujemy Wam z całego serca !

Jeśli jesteście zainteresowani jak toczy się teraz życie sióstr Łodziak lub jak jeszcze można im pomóc, podrzucamy linka:https://www.facebook.com/siostrylodziak/?fref=ts

Tak było :

 
 
A tak jest teraz: 
SZCZĘŚLIWA ULA I ASIA